Rolle G03 Navn Telefon E-post Foreldre til Trener Magne Karlsen 928 88 771 magne.karlsen@inmeta.com;  Kasper Trener Daniel Spanic 48 898 917 daniel.spanic@jfknudtzen.no;  Fredrik Oppmann Kjetil Kverne 41 557 875 Kjetil.kverne@sap.com;  Christopher Lukas Foreldreteam Lena Sand 97 601 722 lena.sand@sye.oslo.kommune.no;  Jonas Foreldreteam Ira Molaug 986 09 992 iralehti@hotmail.com;  Jonatan Foreldreteam Morten Ingvaldsen 92 021 675 morten@boliginnrederne.no;  Magnus Foreldreteam Hilde Josdal 40 84 61 01 josdal@vikenfiber.no;  Marcus Foreldreteam Oddrun Steinkjer 950 07 007 oddrun.steinkjer@dnv.com Jesper



" /> Team G03

Haslum IL

Team G03

Rolle G03 Navn Telefon E-post Foreldre til
Trener Magne Karlsen 928 88 771 magne.karlsen@inmeta.com;  Kasper
Trener Daniel Spanic 48 898 917 daniel.spanic@jfknudtzen.no;  Fredrik
Oppmann Kjetil Kverne 41 557 875 Kjetil.kverne@sap.com;  Christopher Lukas
Foreldreteam Lena Sand 97 601 722 lena.sand@sye.oslo.kommune.no;  Jonas
Foreldreteam Ira Molaug 986 09 992 iralehti@hotmail.com;  Jonatan
Foreldreteam Morten Ingvaldsen 92 021 675 morten@boliginnrederne.no;  Magnus
Foreldreteam Hilde Josdal 40 84 61 01 josdal@vikenfiber.no;  Marcus
Foreldreteam Oddrun Steinkjer 950 07 007 oddrun.steinkjer@dnv.com Jesper



Publisert Oct 2011

Fra forsiden:

Velkommen til EHF European Cup

Les mer

Håndballfest i Nadderudhallen 26.11.2014 – Haslum HK – Elverum

Les mer

Treningsavgift for 2014-2015 er åpnet for innbetaling FRIST 01.12.2014

Les mer

Se alle bortekampene til Haslum HK – Tilbud på TV2 Sumo

Les mer

Til forsiden

Logg inn