Haslum IL

Team G02

Kontaktinformasjon trenere, lageleder og oppmann.

TRENERE:

Hovedtrener: Lasse Thamdrup, mobil: 91 85 28 88, e-post: lasse@thamdrup.net

Trener: Reza Garashemani, mobil: 48 07 49 41, e-post: rg@multiconsult.no

Oppmann: Pernille Jensen, mobil: 90 19 55 19, epost: pernille@mosaiq.no,

Lagleder: Hege Alvestad Lorck, mobil: 99 53 70 86, e-post: hegealo@hotmail.com
Økonomiansvarlig, Lisbeth Enger, Lisbeth.Enger@pgs.com
Materialforvalter, HER ER DET LEDIG PLASS TIL DEN SOM KUNNE TENKE SEG Å PÅTA SEG OPPGAVEN
Cup ansvarlig, Ann Kristin Glæsel, j-e-gla@online.no
Webansvarlig, Anita Fragaat, anita.fragaat@no.ibm.com
Dugnad/Sponsor, Kari Søfteland Hyldmo, Kari.Hyldmo@mediatecgroup.com
Dugnad/Sponsor, Karen Elise Christoffersen, karen-elise.christoffersen@gjensidige.no

Publisert Aug 2014

Fra forsiden:

Velkommen til EHF European Cup

Les mer

Håndballfest i Nadderudhallen 26.11.2014 – Haslum HK – Elverum

Les mer

Treningsavgift for 2014-2015 er åpnet for innbetaling FRIST 01.12.2014

Les mer

Se alle bortekampene til Haslum HK – Tilbud på TV2 Sumo

Les mer

Til forsiden

Logg inn